آیا می توان از کناف در نمای ساختمان استفاده کرد؟

آیا می توان از کناف در نمای ساختمان استفاده کرد؟ همه ی شما این نکته را می دانید که کناف محصولی است که می توان از آن برای اجرای دیوار و سقف کاذب در داخل ساختمان استفاده نمود . اما شاید چیزی که برای شما سوال باشد این است که آیا کناف محصولی برای پوشش نماهای خارجی ساختمان نیز دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت : بله ، به احتمال زیاد، نام آکواپنل به گوشتان خورده است . آکواپنل، یکی دیگر از محصولات کاربردی کناف است . محصول آکوا پانل ها AQUA PANEL برای پوشش نماهای خارجی ساختمان تولید شده است . آکواپنل کناف صفحاتی از جنس سیمان هستند که از ترکیب سیمان پرتلند، پرلیت منبسط شده، آهک و سنگدانه های سبک ساخته می شود.

آیا می توان از کناف در نمای ساختمان استفاده کرد؟

ساخت و ساز خشک با استفاده از سیستم های خارجی Knauf Aquapanel به دلیل مزایایی که دارد این روزها مورد توجه بسیاری از سازندگان قرار گرفته است . کاهش زمان ، دیوارهای سبک و نازک خارجی ، سازگاری با محیط زیست و بهبود سلامت و ایمنی در ساخت و ساز خشک موجب شده است که این محصول در حال حاضر روش ارجح برای بسیاری از پروژه ها باشد.

سیستم های خارجی آکواپنل کناف یک پایه خشک و جامد ارائه می دهند که می تواند در برابر هوای شدید باد ، باران و برف مقاومت کند. این یک بستر ایده آل برای اجرای رندرهایی است که به طور مستقیم اعمال می شود و می تواند برای دیوارهای خارجی استفاده شود .

آیا می توان از کناف در نمای ساختمان استفاده کرد؟

آیا می توان از کناف در نمای ساختمان استفاده کرد؟

 نمای خارجی آکواپنل کناف سریع و بسیار مقرون به صرفه

نمای خارجی آکواپنل کناف به راحتی منحنی می شود ، و به طراح اجازه می دهد تا ویژگی های برجسته معماری خود را شکل دهد. همچنین برای ایجاد سقف داخلی که از داخل نما به سمت خارج از ساختمان ادامه دارد ایده آل است. نمای خارجی آکواپنل کناف یک گزینه سریع ، با کیفیت بالا و بسیار مقرون به صرفه است نسبت به روش های سنتی ساخت و ساز.

این سازه از نظر مکانیکی به سازه های فلزی سطح بیرونی ثابت شده و یک پوشش صاف برای دکوراسیون بیشتر فراهم می کند. نمای خارجی Knauf Aquapanel نمای بیرونی ساختمان را به روشی سریع ، با کیفیت بالا و بسیار اقتصادی فراهم می کند و سادگی آن به پیمانکاران داخلی سقف اجازه می دهد تا هر انچه در نظر دارند را اجرا کنند.

آکواپنل کناف برای استفاده به عنوان سیستم پانل دیواری خارجی روی قاب الوار ، سیستم های SIP و ساختمانهای اسکلت فلزی ، دقیقاً توسط BBA آزمایش و تأیید شده است.آکواپنل کناف در آزمایش ضربه تخته با استاندارد EN 13501 مورد آزمایش قرار گرفته و رتبه A1 را کسب کرده است. آکواپنل کناف در برابر عبور رطوبت از زمین و هوا مقاومت می کند. عمر این سیستم بیش از ۳۰ سال خواهد بود.

آکواپنل کناف انقلابی در طراحی و ساخت ساختمانها

فن آوری تخته سیمان خارجی کناف Aquapanel انقلابی در نحوه طراحی و ساخت ساختمانها در سراسر اروپا ایجاد کرده است. تخته های سیمان خارجی کناف Aquapanel مشکل پوشش های تخت خارجی را حل می کنند. آنها برای استفاده در خارج طراحی شده اند و در چرخه یخ زدایی آزمایش می شوند و در مناطق سخت اروپا و اسکاندیناوی ثابت شده است.
اگر می خواهید یک نمای سیمان در ساختار خود نصب کنید ، پیشنهاد می کنیم آکواپنل کناف استفاده کنید. آکواپنل کناف مطابق با آخرین فناوری روز دنیا ساخته شده اند و از تمام استانداردهای مهم برخوردارند. همانطور که گفته شد آکواپانل کناف در برابر رطوبت ، آب و عوامل جوی مقاوم است و از افزایش حجم ، تورم و تجزیه رنج نمی برد.
 اگر قصد اجرای آکواپنل کناف را دارید، این کار را به متخصصین این حوزه بسپارید؛ زیرا باید صفحات سیمانی استاندارد را از افراد مطمئن تهیه کنید و نصب صفحات را به افراد حرفه ای بسپارید. در این صورت است که از نتیجه کار راضی خواهید بود و زیبایی و استحکام آکواپنل را در ساختمان خود مشاهده خواهید کرد.

 اگر قصد اجرای آکواپنل کناف را دارید با مدرن سازان رادیس تماس بگیرید

شرکت مدرن سازان رادیس، از جمله شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای کناف می باشد . این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده علاوه بر طراحی مطابق با سلیقه و خواست شما و در نظر گرفتن تمامی جوانب زیبا سازی در سریع ترین زمان به اجرای آن در منزل و یا محل کار شما خواهند پرداخت .

اجرای کناف یکی از فعالیت هایی است که در شرکت مدرن سازان رادیس بصورت ویژه ارائه می شود . کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و ….. از جمله دلایلی هستند که باعث محبوبیت این محصول شده است .

شماعزیزان می توانید جهت اطلاع از طرح و نمونه اجرای کناف و همچنین قیمت کناف با کارشناسان و مشاورین شرکت مدرن سازان رادیس تماس گرفته و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی radiscompany.com پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید. شما را در انتخاب سقف و دیوار کناف مناسب راهنمایی می نماییم. با ما تماس بگیرید.