کود سه بیست را چگونه استفاده کنیم

کود سه بیست را چگونه استفاده کنیم ، از کود کامل سه بیست برای محصولات باغی و زراعی استفاده می‌شود و در مراحل رشد گیاه کاربرد دارد. عناصری که در این کود به کار رفته اند شامل فسفر، پتاس و ازت می باشد از طرفی دارای عناصر ریز مغذی شامل آهن، روی، مس، منگنز و بور است. این کود از آنجایی که فاقد کلر است برای گیاهان مناسب بوده و احتمال بروز مسمومیت و برگ سوزی در گیاه به وجود نمی آید. از این کود برای خاک های شور نیز می توان استفاده کرد. در این کود ازت به سه شکل اوره، نیترات و آمونیوم وجود دارد. این کود از آن دسته کودهایی است که تمام نیازهای گیاه را برطرف می‌کند و در تسریع رشد گیاه تاثیر بسزایی دارد.

از کود ۲۰-۲۰-۲۰ در چه مواردی استفاده می‌شود؟

از این کود در موارد مختلفی استفاده می‌شود. از این کود می‌توان در درختان میوه، گندم و جو، ذرت و همچنین گیاهان زینتی و سبزیجات استفاده کرد. با استفاده از این کود کمبودهایی که برای گیاه موجود است را می توان رفع کرد.

مزایای استفاده از کود ۲۰ ۲۰  – ۲۰ چیست؟

استفاده از کود سه بیست باعث تسریع رشد گیاه می‌شود و عناصر مورد نیاز گیاه و ریز مغذی را تامین می کند. از این کود در تمامی مراحل رشد گیاه می توان استفاده کرد.

دستورالعمل مصرف به چه صورت است؟

مقدار و نحوه مصرف این کود به عوامل مختلفی بستگی دارد. استفاده از این کود در بهار و تابستان به اندازه گل بستگی دارد و از یک سوم تا دو قاشق مرباخوری متغیر است که به صورت ۱۵ روز یک بار به گل داده می‌شود.به ازای ۱۰۰۰ لیتر آب به ۳/۵ کیلوگرم کود نیاز است.برای مصارف خانگی لازم است یک قاشق چای خوری در ۱ لیتر آب حل شود و به حالت عادی از همان آب به گلدان گل آب داده شود. از این کود برای گیاهان زراعی به مقدار ۴ تا ۷ کیلو در هکتار در زمان دو برگی شدن باید استفاده کرد و هر ماه یک بار همراه با آب آبیاری مصرف می‌شود.

در مورد خصوصیات کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ اطلاع دارید؟ 

این کود را می توان به صورت آبیاری و محلول پاشی مصرف کرد. عاری از سدیم می باشد. حاوی ریز مغذی است.

قیمت کود سه بیست چقدر است؟ 

قیمت کود سه بیست با توجه به حجم آن و میزان کیلوگرم متغیر است. برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان هیراکود در تماس باشید.

خدمات هیراکود 

شرکت بازرگانی هیراکود در سال ۱۳۹۵، با هدف کمک به بهبود کیفیت تولید محصولات کشاورزی و باغی در کشور، شروع به کار کرد. این مجموعه عمده فعالیت خود را بر روی عرضه کودها و تغذیه دهنده های گیاه اعم از کودهای ارگانیک و کودهای شیمیایی، متمرکز نمود و به ارائه محصولات ایرانی و خارجی به خریداران عمده پرداخت.

هیراکود ، اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با کیفیت عالی عرضه می‌کند. از آنجا که هدف اصلی این مجموعه تولید و تامین بهترین نوع کودهای ضمانتی با منشاء ارگانیک جهت استفاده در بخش کشاورزی می باشد؛ کشاورزان می توانند با خیال راحت و با هزینه های خیلی ارزان تر از کودهای شیمیایی، مرغی و حیوانی محصولی با کیفیت برداشت کنند. این اطمینان را به شما می دهیم که با یکبار استفاده از نمونه کودهای معرفی شده مشتری دائمی ما خواهید شد و ما را به دیگران معرفی خواهید کرد.09127256897