دوره آموزشی حسابداری

دوره آموزشی حسابداری ، با توجه به نياز سازمان ها ، ارگان ها ، شرکت های توليد و تجاری و حتی کسب وکارهای کوچک به شاخه ها و گرايش های مختلف علم حسابداری ، کليه گرايش های رشته حسابداری از بازار کار خوبی برخوردار هستند . به دليل بازار کار مساعد رشته حسابداری در کليه گرايش های موجود، دوره های آموزشی حسابداری با استقبال قابل توجه و چشمگير متقاضيان مواجه شده است ، در اين ميان دوره آموزشی حسابداری مقدماتی به دليل اين که بعنوان پايه و اساس و پيش نياز ورود به ساير گرايش های حسابداری به شمار مي رود نسبت به ساير گرايش ها با استقبال بيشتری مواجه شده است .آکادمی آموزشی عرشیا با ارائه دوره های آموزشی حسابداری شرايط تحصيل در اين رشته و کليه گرايش های آن را برای علاقه مندان فراهم آورده است . کليه آموزش ها با استفاده از بسته های آموزشی و آموزش های آنلاين و آموزش های حضوری انجام می شود افراد با هر شرايطی مي توانند با با صرف حداقل زمان ، انرژي و هزينه موفق به شرکت در دوره های آموزشی حسابداری و کسب مدرک حسابداری معتبر شوند . هزینه دوره آموزشی حسابداری با توجه به درآمدی که در آینده خواهید داشت بسیار ناچیز است .

علاقه مندان به رشته حسابداری با شرکت در دوره های آموزشی حسابداری آکادمی آموزش عرشیا علاوه بر کسب دانش ، مهارت و قابليت های لازم موفق به اخذ مدرک حسابداری معتبر از اين مرکز آموزشی خواهند شد و ادامه می توانند در هر يک از گرايش های مورد نظر به ادامه تحصيل بپردازند. عرشیا آکادمی امکان برگزاری کلاس ها را به صورت مجازی، آنلاین و حضوری فراهم کرده است.

دوره آموزشی حسابداری شامل چه مواردی می شود؟

دوره آموزشی حسابداری عمومی

مفاهیم نظری گزارشگری مالی بخش عمومی، آشنایی با 12 استاندارد بخش عمومی، آموزش نظام حسابداری بخش عمومی شامل حسابداری عملیات جاری، حسابداری حقوق و مزایا، حسابداری عملیات سرمایه‌ای، حسابداری درآمدها، حسابداری وجوه سپرده، حسابداری موارد خاص، تهیه صورت وضعیت مالی، تهیه صورت تغییر در وضعیت مالی، نحوه ارائه اطلاعات بودجه‌ای، نحوه تهیه یادداشت‌های توضیحی، شرایط انتقال حساب‌ها، تهیه صورت مغایرت بانکی

دوره آموزش حسابداری در محیط‌های کامپیوتری (حسابداری عملی با نرم افزار)

این دوره تلاش دارد تا شما را با نرم افزارهای مالی آشنا ساخته و عملیات مالی یک شرکت را به صورت نمونه با استفاده از نرم افزارهای مالی نظیر حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، تامین کنندگان و انبار، مشتریان و فروش به شما آموزش دهد.

دوره آموزشی تهیه صورتهای مالی تلفیقی

در این دوره مباحث مربوط به سرمایه‌گذاری در واحدهای فرعی، انجام ثبت‌های حذفی، تهیه صورت‌های مالی تلفیقی به صورت کاربردی مورد بحث قرار می‌گیرد. این دوره در پایان در شما این مهارت را ایجاد می‌کند تا با کمک دانش نظری خود صورت‌های مالی تلفیقی را به صورت عملی تهیه کنید. استفاده‌کنندگان صورت‌های مالی واحد تجاری اصلی برای تصمیم‌گیری‌های اقتصادی و ارزیابی وظیفه مباشرت مدیریت به اطلاعاتی درباره وضعیت مالی، عملکرد مالی و جریان‌های نقدی گروه نیاز دارند. این نیاز از طریق صورت‌های مالی تلفیقی تأمین می‌شود که اطلاعات مالی مربوط به گروه را به عنوان یک شخصیت اقتصادی واحد و بدون توجه به مرزهای قانونی شخصیت‌های حقوقی جداگانه ارائه می‌کند

دوره آموزشی تهیه صورت جریان وجوه نقد

صورت جریان وجه نقد یکی صورت‌های مالی اساسی است که توسط شرکت‌ها به صورت الزامی باید تهیه شود. در طی این دوره کوتاه‌مدت شما با مفهوم جریان نقدی و طبقات مختلف آن آشنا شده و در پایان قادر خواهید بود تا با دو روش متداول، صورت جریان وجه نقد را تهیه کنید.

دوره آشنایی با استانداردها و نظام حسابداری بخش عمومی

ذیحسابان و کارشناسان حسابداری بخش عمومی مخاطبان اصلی این دوره کوتاه‌مدت هستند. اگر شما از جمله این افراد هستید، می‌توانید با طی این دوره با مفاهیم نظری گزارشگری مالی بخش عمومی که دارای تفاوت اساسی و ساختاری با بخش خصوصی است، آشنا شده، مروری بر 12 استاندارد بخش عمومی داشته باشید و کلیات حسابداری نظام بخش عمومی را مورد بررسی قرار دهید.

دوره عالی پرورش مدیر مالی در بخش دولتی و عمومی

این دوره برای اشخاصی مناسب است که در رده­‌های سرپرستی حسابداری و مالی مشغول به فعالیت بوده و قصد دارند تا با ارتقای دانش حسابداری خود، مهارت­‌های مدیریتی خود را نیز تقویت کنند. بخشی از دانش کسب شده در این دوره شما را به مانند دوره سرپرستی امور مالی با مهارت­‌های مالی و حسابداری نظیر  استانداردهای حسابداری و انواع قوانین و مقررات آشنا کرده و بخش مهم­‌تر این دوره شما را با مهارت­‌های مدیریتی آشنا می­‌سازد. آشنایی با مطالبی چون مدیریت ریسک، مدیریت عملکرد و انواع مهارت­‌های مدیریتی زمینه لازم را برای تصدی پست­‌های مدیریتی در امور مالی برای شما فراهم می­‌سازد.

دوره آموزشی حسابداری پیمانکاری

این دوره با تاکید بر ابعاد و زوایای مختلف حسابداری پیمانکاری چون نحوه شناسایی درآمد و سود، مبانی حقوقی قراردادهای مختص پیمانکاری، قوانین مالیاتی حاکم بر پیمان­‌ها و حسابداری فعالیت­‌های پیمانکاری ارزی، می­‌تواند دانش لازم را جهت حسابداری فعالیت­‌ها و عملیات­‌ پیمانکاری در شما ایجاد کرده و فرصت مناسبی را جهت کسب درآمد برای شما خلق کند.

دوره آموزشی حسابداری مالی 1

حسابداری مالی گسترده‌ترین بخش حسابداری را به خود اختصاص می‌دهد. حسابداری مالی در تلاش است تا بر اساس فعالیت و رویدادهای اقتصادی رخ‌داده، داده‌ها تجزیه و تحلیل شده و به صورت مفید و مختصر گزارش‌های مالی تولید کنند تا در ارزیابی عملکرد کلی کسب و کار و سازمان‌ها بتوان از آن استفاده کرد. پایه‌ای‌ترین مباحث حسابداری در حوز فعالیت‌های خدماتی و بازرگانی در این دوره به شما آموزش داده می‌شود و در پایان دوره در کنار دیگر ابعاد علمی خود می‌توانید به استخدام در شرکت‌های خدماتی و بازرگانی امیدوار باشید.

دوره آموزشی حسابداری مالی 2

حسابداری مالی گسترده‌ترین بخش حسابداری را به خود اختصاص می‌دهد؛ در ادامه مباحث حسابداری مالی 1، اگر خواهان یادگیری مطالب بیشتری هستید و یا در زمینه کاری خود با مشکلی در حوزه حسابداری مواجه هستید، این دوره راه حل ما برای شماست. در این دوره ضمن مروری بر مطالب حسابداری 1، مباحث مربوط به دارایی‌ها و بدهی‌ها نیز مورد توجه است.

دوره آموزشی حسابداری جامع

دوره حسابداری جامع  آغاز راهی است برای کسانی که دوست دارند به عنوان حسابدار جذب بازار کار شوند. در حقیقت، کسانی که هیچ آشنایی با فن حسابداری ندارند از این جا باید شروع کنند. این دوره حتی برای برخی از دانشجویان رشته‌های حسابداری، مدیریت و اقتصاد که احساس می‌کنند آنچه در دانشگاه آموخته‌اند برای جذب بازار کار کفایت نمی‌کند نیز کارگشا است. شما پس از اتمام این دوره می‌توانید و مستعد هستید به عنوان حسابدار در سازمانی استخدام شوید؛ البته نه به عنوان رئیس حسابداری؛ صرفاً به عنوان حسابدار.

ضمناً دوره جامع کاربردی حسابداری، پیش‌نیازی است برای دوره‌های پیشرفته‌تر.

دوره آموزشی حسابداری بازار کار

شما اگر به امور حسابداری مسلط باشید، به راحتی می توانید با کسب دانش کاربردی، امنیت شغلی خود را حفظ کنید. یک مدیر دارنده کسب و کار، به حدی نگران خسارت مالی در امور مالیاتی و حسابداری خود است که اگر فردی با تجربه و با انگیزه را استخدام کند، هرگز حاضر به از دست دادن آن شخص نیست.حقیقتا در بازار کار کنونی اصلا این طور نیست که فردی بتواند بدون آموزش حسابداری بازار کار و کسب تجربیات تخصصی به درآمد دلخواه خود دست یابد و برای رسیدن به این هدف چاره ای جز کسب تجربه و گذراندن دوره های آموزش حسابداری بازار کار نیست. شما عزیزان بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار توانایی انجام امور مالی شرکت های خدماتی و بازرگانی را دارید و به راحتی می توانید با نرم افزار های مالی مانند هلو به ثبت امور مالی یک شرکت بپردازید.

دوره آموزشی حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی که به نام حسابداری قيمت تمام شده نيز معروف است به محاسبه قميت تمام شده کليه محصولات توليدی در واحد های توليدی مي پردازد . به منظور تحصيل در رشته حسابداری با گرايش صنعتی نيز علاقه مندان ملزم به گذراندن دوره های حسابداری مقدماتی هستند.

درباره آکادمی آموزشی عرشیا

آکادمی آموزشی عرشیا سالیان سال است که در زمینه آموزش فنی و حرفه ای کامپیوتر و نرم افزار، بورس ودهها رشته دیگر فعالیت میکند. حاصل این فعالیت ها ،حضور در بین برترین های استان گلستان می باشد.
جزء بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای ایران در زمینه آموزش علوم روز دنیا ( فناوری اطلاعات ، طلا و جواهرسازی ، تصویرسازی و گرافیک ، امورمالی ، عمران و آیلتس و …) مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در گرگان ، به شما عزیزان خدمت رسانی کند. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد ، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری فنون حرفه ای در کشور بردارند.